UltraperLogo Perlit Maden İşletmeleri

Banner
Ultraper

Perlit Maden İşletmeleri web sitesine hoşgeldiniz. Perlitle ilgilendiginizden dolayı teşekkür ederiz.

Sitemizde Perlitin nasıl ve hangi alanlarda kullanılabilecegini ve size nasıl faydalı olabilecegini görebilirsiniz.Bu bilgiler sayesinde daha kaliteli üretim yapabilir, daha verimli bir iş yerine ve daha ekonomik çalışma ortamına kavuşabilirsiniz.

Perlit maden isletmeleri ULTRAPER markasıyla tarım sektörüne, sanayiye ve inşaat sektörüne üretim yapmakta olup şirketimiz değişik boyutlarda genleştirilmiş ve ham perlit olarak hem yurt içine hem de yurt dışına satış yapmaktadır.Şirketimiz Mersin-Tarsus Organize sanayi bölgesinde faaliyet göstermekte olup ulaşım olarak Adana Havalimanı’ na 55 Km, Mersin Limanına ise 15 Km mesafededir.

Yıllık kapasitemiz 3000 Ton/yıl dır. İmalat hattımız paslanmaz ekipmanlarla donatılmış olup üretim kapalı sistemle yapılarak el değmeden paketlenmektedir.Firmamız,ürünümüzün dünya standartlarında ve steril ortamda üretildiğini belgeleyen Tarım Bakanlığı’ndan alınmış 15.05.2000 tarih ve 33-00905-00001-1 sayılı “Gıda Üretim Sertifikası” ve 15.05.2000 tarih ve 33-00905 sayılı “Gıda Sicil Sertifikası” na sahiptir. Amacımız ürünlerimizde daima kaliteyi ön planda tutarak müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

ULTRAPER ile daima daha fazla verim,daha fazla ürün,daha fazla izolasyon ve elbette daha fazla kar elde edeceksiniz

 

Arama